Ne feledkezzen meg feliratkozni, ha értesülni szeretne jövőbeli kedvezményekről, akciókról.

u
u

Sofőrállás

Kamion sofőrt keresek CE jogosítvánnyal Magyar - Ukrán pályára, és kevés belföldi fuvarozásra, később orosz pályára is.

Elvárások:

-megbízható
-rugalmas
-kisebb javítások elvégzése
-ukrán orosz pályán jártasság
-ukrán, orosz nyelvtudás előny

Amit ajánlok:

-kemény munka
-nem új autó, kisebb javítások megoldása, néha olajos lesz a kezed
-változó feladatok
-megbecsülés
-fix, vagy teljesítmény arányos fizetés
-hosszútávú stabil munkakapcsolat
-heti, kétheti, vagy havi munkabér kifizetés

Ha érdekel az állás hívj, vagy írj: Tel 20 979 39 10 Juhos Balázs

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma:
Irányítószám, város neve:
Dokumentum feltöltése:
Az Ön üzenete:

Alkalmi jelleggel keresek segédmunkásokat rakodásra, gyalulási tevékenységre vecsési telehelyemre. OKJ-s targoncás jogosítány előnyt jelenthet.

Kérem töltse ki a kapcsolati adatlapot. Köszönöm.
Amennyiben telefonon szeretne felvilágosítást kapni kérem hívja az alábbi telefonszámot:
20 979 39 10 Juhos Balázs

Az Ön neve:

OldaltérképBorovi fűrészáruKapcsolatBorovi szélezett fűrészáruLucfenyő fűrészáruEladó faipari gépekTölgy fűrészáruAblakfrízAjtófrízPellet ár SzerszámélezésTáblásított fenyőSzalagfűrészCsiszológépGyalugépFelsőmaróMarógépElszívóLapszbászgépBrikettáló KörfűrészFúrógépFenyő fűrészáru, gerenda árakFAANYAG ÁRAK, ÁRLISTABorovi lambéria alapanyagPelletÉlzáróFabrikettFaanyagTáblásított fenyő árakTáblásított boroviDeszka árTetőcentrumTetőszerkezetSzélezetlen deszkaPallóDeszkaFaáruEgyengető gyalugépFenyő deszkaFabrikett használataFabrikett olcsónFa brikettFabrikett árBiobrikettBorovi fenyőBoroviBorovi deszkaSzárított fenyő fűrészáruSzélezett deszkaFenyő fűrészáru nagykeresekedelemFatelepFakereskedésPellet fűtésPellet zsákPellet tüzelés rendszerekPellet nagykereskedelemFabrikett nagykereskedésPellet kazánPellet kályhaFaelgázosító kazánTüzelőanyagokPellet fűtés hátrányaPellet fűtés tapasztalatokPellet kazán működéseSárkány kazánCsomómentes borovi fenyőMűszárított borovi fenyőAsztalos faanyagokAsztalos minőségű faanyagSzárított fűrészáruAsztalos minőségű borovi fenyőFaanyag kereskedelemAdatvédelemÁszf